Profil člena - Pišta...

Pišta... - Galerie

Pišta...

 INFO

Město:České Budějovice
Model auta:S60 T5 & V70 2.4i

 O uživateli

K Prvnímu Volvu sem přišel jak slepý k houslím...

Hledal sem netuctový auto z nějakou kobylkou navíc, našel sem Klubovou D5 servis-ovanou z historií, tak sem jel někam do prr 300km a Z5. Zklamaný, nasr.. (noční auto) TVL a z Fóra.

Cca za Týden se na Bazoši objevila S60 T5

 A  Hlodala......

Inzerát od soukromé osoby, komunikace fajn, nějaké foto, serviska, pár faktur o servisu. Pročítám fórum, studuji info, hledám servis, kdo by byl ochoten o víkendu to prohlídnou ta zhodnotit stav.

Díky fóru sem našel velice ochotného Márru,  který auto projel napíchl na diagnostiku, odhalil pár nedostatků. Prodávajícímu doporučil slevit cenu na budoucí opravy, mně ze zdviženým prstem připomínal, že sleva je na opravu auta a né ušetřený peníz.  Slovo dalo slovo a já válel domů z rohlíkem na tváři. Udělal servis, jak sem slíbil. 

Pochlubil se v práci, známým ,který si ťukali na čelo co sem koupil za vrak z 250tis na hrbu navíc v benzínu... No po letech, některý klucí obměnily stáje i 3x a to Volvo tomu pacošovi jezdí do dnes. 

Pro pravověrný je to pouze Gaykhár, pro mě životní koupě, která mě poznamenala na celý život a zařadila mezi pacienty z Švédskou diagnózou.

 

 

 

 

 

Pišta... - galerie
Pišta... - galerie
Pišta... - galerie