Jarní sraz VK 2024 už se blíží!

Jarní sraz VK 2024 už se blíží!

13. května 2024

Co jsme si pro vás připravili na nadcházející sraz? Čeká nás díky novinkám v programu ještě větší zábava než loni, krásná auta, a hlavně se po roce zase všichni setkáme na Kletečné. 

Druhý sraz letošní sezóny, ten největší a nejzábavnější, se nám nezadržitelně blíží. Termín tohoto setkání byl stanoven na 21. - 23. 6. 2024. Stejně jako v loňském roce nás čeká nezapomenutelný víkend, již tradičně v příjemném areálu RS Kletečná, kde se sejde skvělá parta volvistů, bude k vidění spousta nádherných švédských plechů, a hlavně se můžeme těšit na bohatý zábavní program.  

Hlavní sponzor tohoto srazu, tedy AV Díly, již pilně pracuje na soutěžích, které budou stejně jako doposud do poslední chvíle překvapením. Již z minulosti víme, že si se svými vskutku unikátními kláními opravdu dávají hodně práce a jejich vynalézavost nezná doslova žádné meze, tedy se rozhodně je na co těšit. Ti nejlepší budou odměněni hodnotnými cenami. Pokud by vás zajímalo, čím nás pobavili v předchozím roce, můžete si přečíst tento článek.  

Dále nás v sobotu samozřejmě čeká velmi oblíbená spanilá jízda okolím, ze které je vždy spousta krásných fotek. A všichni víme, že vlastního auta není fotek nikdy dost. Pro ty, co se ještě nikdy neúčastnili, připomeneme, že se jedná o poklidnou projížďku krásným okolím areálu, která se koná pouze jako součást Jarního srazu.  

Oproti loňskému roku jsme ale připravili dvě úplné novinky, a to pořádnou dospěláckou čtyřdráhovou autodráhu o délce téměř 30 metrů a závody s autíčky na ovládání, kde by mělo být součástí i jedno speciální. Tyto atrakce budou určeny primárně pro dospělé účastníky srazu a starší mládež.  

Na dětské účastníky se ani letos samozřejmě nezapomíná, opět si budou moci užít jak skákací hrad, tak malování na obličej.  

Nebude chybět ani vyhlášení nejkrásnějšího auta srazu. Této výstavy se automaticky účastní všechny vozy. Fanatickým umývačům lze doporučit umýt plechového losíka už doma, protože v okolí to s myčkami úplně slavné není.  

V sobotu večer nás pak čeká poslední část programu, tedy vyhlášení všech soutěží a předání diplomů a cen, které je už samo o sobě zábavním programem, na který se celou dobu těšíme.  

Přijeďte se s námi pobavit u dobrého jídla a pití, do společnosti fajn lidí a krásných švédských aut, a hlavně si užít tu zábavu, která nás rozhodně čeká a nemine!  

Zpět na výpis článků