Oznámení změn v programu Švédské Jízdy 2024

Oznámení změn v programu Švédské Jízdy 2024

25. května 2024

Pro zájemce o účast na Švédské Jízdě 2024 přinášíme informace o změnách, které nastaly v programu a formátu této akce. Švédská jízda se z důvodu nenaplnění kapacit nebude konat v původně avizovaném rozsahu.

Relativně krátce před konáním bylo zveřejněno oficiální oznámení pořadatele akce, tedy D5T5, o nastalých změnách v programu. Ten byl vzhledem k nenaplněným kapacitám částečně zeštíhlen. Stále však zůstaly velmi zajímavé a unikátní body, mimo jiné se budete moci svézt na autodromu, v případě zájmu i s instruktorem. Termín konání i místo budou beze změny, sejdeme se 1.6. na autodromu Sosnová.

Stále platí, že Volvoklub ČR bude oficiálním účastníkem akce. Můžete se kromě naší přítomnosti těšit i na stánek, kde budete moci zakoupit klubový merch, pokud ho ještě nemáte, nebo ho nikdy nemáte dost.   

Dále bude možnost zkoušky automatického brždění a parkování, jízda v motokárách po autodromu a oproti předchozím plánům se bude konat i spanilá jízda všech účastníků akce po autodromu. Nebude chybět slíbený youtuber volvosweden, diskuze s VŠCHT a ČVUT nebo pohyblivý virtuální závodní simulátor. 

Další zásadní změnou bude, že akce bude pro majitele vozů Volvo a Saab zdarma

Více informací k aktuální podobě akce Švédská Jízda a pokyny k registraci naleznete na oficiálním webu

Rádi se s vámi a s vašimi švédskými plechy uvidíme!  

 

Zpět na výpis článků