Podzimní sraz s členskou schůzí 06.10.2017...

Podzimní sraz s členskou schůzí 06.10.2017 - 08.10.2017

06. října 2017

Na začátku října nám proběhl tolik očekávaný a zároveň letos buhužel i poslední sraz Volvoklubu ČR. Tentokrát se pozimní sraz konal v rekreačním středisku Drhleny v Českém ráji.

Počasí sice moc nepřálo, ale i přesto byla účast hojná. Po páteční klasické "seznamovací" debatě a koštování vzorků tekutých laskomin z různých koutů celé republiky, se v sobotu konala oficiální schůze členů Volvoklubu ČR. Na té si členové krom projednání záležitostí přihlášených na schůzi a odhlasování jejich řešení, zvolili také ze svých řad novou radu Volvoklubu. Tentokráte dokonce pětičlenou. Po skončení schůze a dobrém obědě, následovala velmi příjemná spanilá jízda přes zámek Humprech a Hrubou skálu zpět do výchozího bodu, čili do Drhlen. Spanilka povedená a krom jednoho později nalezeného dítěte, jse všichni vrátili zpět v pořádku a ve stavu, kterém po obědě Drhleny opouštěli ;)

Zbytek soboty pak proběhl v poklidném přátelském duchu nad skleničkou něčeho dobrého a v neděli se všichni rozjeli zpět do svých domovů. Díky všem za účast, budeme se těšit i na některém z příštím klubových srazů.

Velké díky pak patří všem, kteří se podíleli na organizaci a zajištění akce. Za perfektní fotografie díky Habenovi.

Zpět na výpis akcí