Zimní sraz VolvoKlubu ČR 11.-13.3.2022 - B...

Zimní sraz VolvoKlubu ČR 11.-13.3.2022 - Bohdaneč

11. března 2022

Po menší COVID pauze si dáme opět oblíbený zimní sraz. Tentokrát v nové lokalitě na samém okraji Vysočiny v krásném prostředí Bohdanče.

Termín konání: 11. - 13. 3. 2022

Místo konání: Hotel AGNES, Bohdaneč (http://www.agneshotel.cz/)

Hotel Agnes je vystavěn stylově s maximálním využitím přírodních materiálů jako komfortní moderní srubová stavba. To vše se nachází uprostřed krásné přírody, na břehu Pilského rybníku, v regionu, který je minimálně dotčen průmyslem a čistotu přírodního prostředí považuje za svoji velkou přednost.

K dispozici je 14 pokojů, z toho 1 pětilůžkový (rodinný), 7 třílůžkových a 6 dvoulůžkových. Všechny pokoje jsou zcela moderně a komfortně zařízeny. Na každém pokoji je Wi-Fi připojení zdarma. 2 rodinné pokoje mají koupelnu s vanou, na ostatních jsou sprchové kouty. Samozřejmostí je WC na každém pokoji. Na patře je pro hosty k dispozici kuchyňka. Jeden dvoulůžkový pokoj je vč. koupelny bezbariérový.

V případě naplnění kapacity hotelu Agnes je v rezervě ještě 3km od Bohdanče druhý hotel pod stejným majitelem, který můžeme využít.

Seznam účastníků:

https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?t=77171

Rezervace ubytování:
https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?p=968970

Strava:
Snídaně - v ceně ubytování
Oběd - výběr z jidelního lístku
Věčeře - výběr z jidelního lístku

Program:
Určitě bude nějaký ten poloorienťák a když všechno klapne, bude i nějaká večerní kultura ve stylu degustace v palenici, nebo prohlídka pivovaru. Aktualně v řešení s Loganem, který je tak trochu spolupachatelem této akce.

Zpět na výpis akcí