Zimní sraz VolvoKlubu ČR 2023 - Bohdaneč

Zimní sraz VolvoKlubu ČR 2023 - Bohdaneč

17. února 2023

Po úspěchu v letošním roce si dáme i příští zimní sraz ve stejné lokalitě na samém okraji Vysočiny a to v krásném prostředí Bohdanče.Předběžný termín konání: 17. - 19. 2. 2023 (detaily ladíme s hotelem - existuje možnost přesunu termínu srazu na březen)

Místo konání: Hotel AGNES, Bohdaneč (http://www.agneshotel.cz/)

Hotel Agnes je vystavěn stylově s maximálním využitím přírodních materiálů jako komfortní moderní srubová stavba. To vše se nachází uprostřed krásné přírody, na břehu Pilského rybníku, v regionu, který je minimálně dotčen průmyslem a čistotu přírodního prostředí považuje za svoji velkou přednost.

K dispozici je 14 pokojů, z toho 1 pětilůžkový (rodinný), 7 třílůžkových a 6 dvoulůžkových. Všechny pokoje jsou zcela moderně a komfortně zařízeny. Na každém pokoji je Wi-Fi připojení zdarma. 2 rodinné pokoje mají koupelnu s vanou, na ostatních jsou sprchové kouty. Samozřejmostí je WC na každém pokoji. Na patře je pro hosty k dispozici kuchyňka. Jeden dvoulůžkový pokoj je vč. koupelny bezbariérový.

V případě naplnění kapacity hotelu Agnes je v rezervě ještě 3km od Bohdanče druhý hotel pod stejným majitelem, který můžeme využít.Ubytování:
Rezervace budou probíhat výhradně přes fórum VK a budou spuštěny v průběhu listopadu.

Strava:
Snídaně - v ceně ubytování
Oběd - výběr z jídelního lístku
Věčeře - výběr z jídelního lístku

Program:
Aktuálně v přípravě, ale určitě se můžete opět těšit na polorientační (ne)závod a nějaké ty degustace v rodinné palírně a minipovovaru.

Spolupachatelem tohoto srazu je stejně jako loni Logan

Zpět na výpis akcí