IX. Sušický sraz – 26. až 28. 6. 2015

IX. Sušický sraz – 26. až 28. 6. 2015

26. června 2015

Vážení přátelé,
zveme Vás na tradiční IX. Sušický sraz, který se bude konat ve dnech pátek 26.6. – neděle 28.6.2015. Letos jsme udělali změnu místa k Vašemu pohodlí a doufáme, že budete spokojeni.

UBYTOVÁNÍ:


Ubytování je ve dvaceti chatkách, který pojmou cca 100 osob. Chatka 1-10 3lůžka + 2lůžka v odděleném pokojíku, v obývací místnosti je k dispozici malá kuchyňka s lednicí, vařičem, studená ú.v, teplá ú.v, sprchový kout, toaleta, a v nepřízni počasí je možnost použít přímotop. V chatkách je k dispozici základní nádobí. Parkování vozidel je možné přímo u chatek. Ubytování v chatkách a nebo ve stanu/karavanu + ceny topik viewtopic.php?f=15&t=48130
Chatky č. 11-20 jsou shodné s chatkami č.1-10 na rozdíl od odděleného pokojíku kde je vystavěna jedna palanda. (Vhodné pro rodiny s dětmi) Parkování vozidel je možné přímo u chatek. V areálu je také možnost stanování a parkovat s obytnými přívěsy/karavany.
Sociální zařízení samozřejmostí.
ZPŮSOB PLATBY ZA UBYTOVÁNÍ UPŘESNÍME.


STRAVOVÁNÍ:


Možnost stravování. Je vhodné využít zdejší restauraci, která je součástí kempu.
http://www.eurocamp.besiny.cz/index1.ph ... 27&lang=cz
Pro naši potřebu budeme mít k dispozici konferenční sál, který ale není součástí restaurace a budeme nuceni stanovit tzv. startovné, které pokryje tyto náklady spojené se srazem. Již tradičně vybereme jednotně polévku a cca 5 hotových jídel, kde budete mít možnost výběru. (VZLÁŠTNÍ TOPIK STRAVA viewtopic.php?f=15&t=48125) Snídaně formou švédských stolů. Páteční večeře bude možnost kombinovat s grilováním.
(HRADÍ KAŽDÝ SÁM A JE NA KAŽDÉM Z VÁS, ANO/NE). Sobotní večeři budeme opět kombinovat s grilováním (HRADÍ KAŽDÝ SÁM A JE NA KAŽDÉM Z VÁS, ANO/NE) a rautem. Poplatek na raut bude součástí startovného (CENA RAUTU S OHLEDEM NA MNOŽSTVÍ ÚČASTNÍKŮ SRAZU BUDE PŘIPOČTENA KE STARTOVNÉMU). Ostatní stravu (snídaně, oběd, večeře, grilování) si budete hradit v restauraci s konzumací Vašich nápojů. Za příznivého počasí, posezení na zahradní restauraci.
SPORT A ZÁBAVA PRO DĚTÍ.
Areál je vybaven saunou, PC učebnou s přístupem na internet, půjčovnou sportovních potřeb. Pro sportovní vyžití jsou zde dva tenisové kurty s umělým povrchem, minigolf, petanq. Dětské hřiště.

My tam budeme již od út.večer 23.6. 2015 tak kdyby měl někdo chuť si udělat prodloužený víkend na Šumavě, tak má jedinečnou možnost. Sraz je tedy od pá 26.6 - ne 28.6 2015.
Prosím zájemce, kteří již vědí že přijedou o nějaký ten den dřív, tak aby napsali do topiku viewtopic.php?f=15&t=48130 od kdy, počet osob se jmény a niky, abych mohl zajistit ubytování.
Další informace, co se týká programu, bude doladěn později, předběžně výlet do SRN na
Stezka v korunách stromů. http://www.alpskavyhlidka.cz/tipy-na-vy ... tromu.html . Tradičně jsou založeny další topiky, pro UBYTOVÁNÍ, STRAVU, DABATA, kde se můžete ptát na různé věci spojené se srazem. Veškeré ceny, co se týkají kempu také najdete na http://www.eurocamp.besiny.cz/index1.ph ... 41&lang=cz


Děkujeme Zdenek a Blondýna.

Zpět na výpis akcí