Články a novinky

Volvo XC60  získalo titul Světové auto roku 2018
Nové středně velké SUV Volvo XC60 bylo na newyorském autosalonu jmenováno Světovým autem roku 2018, čímž připsalo na stále rostoucí seznam úspěchů automobilky Volvo Cars další významnou položku.
Sekce: Tiskové zprávy, Modely
Číst více
Automobilka Volvo Cars začne ve své továrně  v belgickém Gentu vyrábět vozy značky Lynk & Co

Koncem roku 2019 začne výrobce prémiových automobilů, společnost Volvo Cars, vyrábět ve své továrně v belgickém Gentu vozy pro novou automobilovou značku Lynk & Co.

Sekce: Tiskové zprávy
Číst více
Volvo partnerem Roku Olgy Havlové

Volvo se zapojilo do dalšího projektu – ve spolupráci s Auto Průhonice se stává partnerem Roku Olgy Havlové, který pro rok 2018 vyhlásil Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové. V rámci projektu se zúčastní řady charitativních, sportovních a kulturně-společenských akcí.

Sekce: Tiskové zprávy
Číst více
Lotus odhaluje detaily o chystaném SUV. Využije techniku od Volva!

Britský výrobce lehoučkých sporťáků má dnes stejného majitele jako švédské Volvo. Už se chystá spolupráce mezi oběma značkami!

Lotus se sice proslavil sporťáky lehké konstrukce se skvělými jízdními vlastnostmi, podobně jako další takoví výrobci se však do budoucna nevyhne SUV. Jeden takový model už připravuje, přičemž kvůli omezeným zdrojům na něm nebude pracovat sám. Při jeho vývoji využije...

Sekce: Psalo se
Číst více
Volvo V60 si prý bude udržovat hodnotu lépe než konkurence, tvrdí průzkum

Britská společnost Cap HPI odhaduje, že zbrusu nové Volvo V60 si bude na trhu ojetin udržovat hodnotu lépe než konkurence od BMW, Audi či Mercedesu. Obdobně jsou na to přitom i další nové modely švédské značky.

Výzkum společnosti Cap HPI, která se v Británii zaměřuje na kontrolu a průzkum trhu automobilů, tvrdí, že pokud hledíte po novém kombíku střední třídy, ale bojíte se přílišné ztráty h...

Sekce: Psalo se, Modely
Číst více
Ceník nového Volva V60

Ceník nového Volva V60 je konečně venku. Obsahuje dostupné verze modelu při jeho uvedení na trh a objednávat vozy je možné již od 20. března. První zákaznické vozy by pak k českým zákazníkům dorazí na přelomu srpna a září.

Sekce: Modely
Číst více
Volvo XC60 T8: To nejlepší z budoucnosti i současnosti

Autosalon v Ženevě opět jako každý rok rozvířil debatu o automobilové budoucnosti. Jaká tedy bude? Nebo snad jaká už je?

Když se nachomýtnu k debatě motoristických nadšenců na téma budoucnost automobilismu, dostane se mi pravidelně dávky značně skeptických vizí. Čeká nás revoluce, která zašlape jakékoli nadšení z automobilu, svět ovládnou hybridy a elektromobily, které vymění veškerou radost...

Sekce: Psalo se, Modely
Číst více
Evropským Autem roku 2018 se stává...

...Volvo XC40. Vítěz byl vybírán ze sedmi finalistů, mezi nimiž nechyběly ani BMW 5, Citroën C3 Aircross či Seat Ibiza.

Den před zahájením ženevského autosalonu není jen ve znamení možnosti první prohlídky výstavních ploch, ale také ve znamení vyhlášení výsledků ankety evropského Auta roku, které jsou již posedmé v řadě vyhlašovány právě vpředvečer ženevské autoshow. Z letošního vítězství se...

Sekce: Psalo se, Modely
Číst více