Články a novinky

ZMĚNA termínu a místa konání CZSK srazu 2022

Vážení členové spolku, návštěvníci srazu, prosím dbejte zvýšené pozornosti k níže uvedeným informacím. Československý mezinárodní sraz Volvoklubů 2022 mění datum i místo konání. 

 

Sekce: 
Číst více
Rezervace ubytování na mezinárodní sraz spuštěna!

Dnešním dnem spouštíme rezervaci ubytování pro veřejnost. Předchozích deset dní měli přednostní právo rezervace členové Českého a Slovenského Volvoklubu. Proto neváhejte, počet volných pokojů se rychle tenčí.

Sekce: Volvoklub informuje
Číst více
Jak správně vybrat nosič kol

Češi jsou národ cyklistů, a tak spousta lidí řeší, jaký je vhodný nosič kol a jak je bezpečně zajistit. Připravili jsme pro vás několik důležitých rad.

Sekce: Tiskové zprávy
Číst více
Ohlédnutí za Jarním srazem VK 2021

Letošní Jární sraz VolvoKlubu České Republiky proběhl v náhradním termínu místo Československého mezinárodního srazu, který musel být z důvodu covidové situace přesunut už podruhé na další rok.

Sekce: Volvoklub informuje
Číst více
Klubové srazy v roce 2021 - aneb COVID srazům nepřeje

Zdravíme všechny, členy klubu, příznivce a fanoušky značky,
ač to je nejspíše už všem jasné, tak to zde přesto musí zaznít. Zimní sraz se bohužel neuskuteční ani v náhradním termínu a na náhradním místě. Situace je taková, že se zatím nebude podle všeho rozvolňovat minimálně do velikonoc a ani po nich není vůbec nic jisté. Proto za mě nemá smysl akci nadále přesouvat a pro tento rok, ač mě to ...

Sekce: Volvoklub informuje
Číst více
Kalendář VolvoKlubu ČR 2021

Už jen sedm dní zbývá do konce objednávek na originální kalendář VolvoKlubu České Republiky na rok 2021!

Sekce: Volvoklub informuje
Číst více
(Ne)terenním kabrioletem do Rumuska a zpět aneb Gumbalkan 2019 - díl první

Jaké to je projet v základu pro terén absolutně nepoužitelným kabrioletem rumuskou divočinou? Přesně to se dozvíte v následujícím textu. Zůčastnili jsme se totiž akce Gumbalkan 2019 a aby to byla větší stranda, vzali jsme si na to asi nejméně vhodné náčiní z produkce Volva. Představujeme vám Volvo C70XC alias Bednu kytu.

Sekce: Cestujeme
Číst více
VolvoKlub ČR na Brno Revival 2020

Ač se toto léto skrze klubové akce příliš nevydařilo, přesto se nakonec něco dít bude! Každoroční Brno Revival 2020 • festival rychlosti mezi pavilony se letos právě kvůli koronaviru koná v malinko pozměněné formě. Bude jen v sobotu a nebude se závodit. Na jednu stranu je to sice škoda, na tu druhou se však objevila možnost pro výstavu klubů na prostoru kde normálně bývá závodní dráha.

Sekce: Volvoklub informuje
Číst více