Klubové srazy pro sezónu 2024

Klubové srazy pro sezónu 2024

23. listopadu 2023

Je to tady! Všechny tři klubové srazy pro příští rok již znají své termíny a lokality konání. Co nás tedy čeká?

Srazovou sezónu 2024 zahájíme již tradičně v únoru v Bohdanči, kde na vás budou krom skvělého ubytování v hotelu Agnes a vynikající kuchyně v jeho restauraci také velmi oblíbené degustace v místním malém rodinném pivovaru a pálenici. Program doladí každoroční poloorientační (ne)závod okolím tohoto malebného místa.

Zimní sraz VolvoKlubu ČR 2024 se koná 16. - 18. 2. 2024 v Bohdanči

Pokračovat budeme hlavním a také jako vždy největším srazem v sezóně. Po hlasování členské schůze v září tohoto roku se i v roce příštím potkáme na Vysočině v oblíbeném areálu Kletečná nedaleko Humpolce. Opět vás bude čekat spousta skvělé zábavy počínající spanilou jízdou zúčastněných vozů a pokračující spoustou soutěží o skvělé a hodnotné ceny v areálu během celého sobotního odpoledne. I letos nebudou chybět speciální soutěže od generálního partnera srazu jímž jsou tradičně AV díly. Zatím ani my netušíme, co si pro nás připraví, ale laťka z předchozích ročníků v podobě off-road okruhu s převráceným řízením nebo prohozenými pedály brzdy a plynu je nasazena hodně vysoko. Máte se tak jednoznačně na co těšit!

Jarní sraz VolvoKlubu ČR 2024 se koná 21. - 23. 6. 2024 v rekreačním areálu Kletečná

Srazovou šňůru zakončíme tradičně v září při Podzimním srazu VolvoKlubu ČR 2024 jehož součástí bude jako vždy také pravidelná schůze členů spolku. I příští rok se potkáme na známém místě a to v rekreačním areálu Želivka, kde na vás čeká skvělá obsluha, perfektní kuchyně a také pro některé trochu adrenalinovější příjezd do areálu přes užší most (nebojte, všichni za těch několik let projeli). V rámci sobotního odpoledne si dáme jako vždy poloorientační (ne)závod okolím Želivu.

Podzimní sraz VolvoKlubu ČR 2024 se koná 13. - 15. 9. 2024 v rekreačním areálu Želivka

Mimo klasických klubových srazů budete moct i příští rok narazit na naše zástupce na akcích jako jsou Legendy 2024, kde bude tradičně expozice VolvoKlubu ČR v “severských vozech” nebo například na Brněnské VeteránTechně (dříve MotorTechna) či na Brno Revival Grand Prix, která se nové koná na brněnském Masarykově okruhu.


Těšíme se na vás na kterékoliv z výše zmíněných klubových akcí a věříme, že ať už dorazíte na všechny, nebo třeba jen na jednu jedinou, budete se královsky bavit!

Zpět na výpis článků