Malá Skála 2004

Malá Skála 2004

03. října 2004

První říjnový víkend proběhl v hotelu Kavka v Malé Skále u Turnova a v přilehlém okolí jeden z asi posledních letošních srazů.

Když jsme s manželkou dorazili v pátek odpoledne do hotelu kde byli zamluveny Raffem pokoje (díky, ostatní bez komentáře) jsme se ubytovali a protože jsme dorazili už kolem čtvrté hodiny tak jsme měli ještě dost času na obhlídku okolí hotelu a hradu Frýdštejn na který nezbyl čas při loňském srazu v Sedmihorkách

Další skalní účastníci a to Tomáš s Radkou dorazili okolo půl sedmé těsně následováni Raffem. Následně dorazili Crtec, se dvěma chalanama, Zeb asi s přítelkyní a před devátou za spolehlivého navádění zvukové navi dorazili i Travex a Tomáš Němec.

Co je to zvuková navi, je to normální houkačka v autě použitá za účelem zvukové lokalizace vozu. Fungovala takto:
Zvonil mi telefon-Travex : „,,Kde je ten hotel??? Jedeme po nějakej silnici z kostek!“
Já:“,,Nerozumím ti,je tu moc hluku, vyjdu ven.“
„,,Dobře čekám“
„,,Tak jsem venku, ta kostkovaná silnice jde okolo hotelu, asi jste to přejeli. Zahoukej!“
TůŮŮŮŮŮTŮŮŮŮTŮŮŮŮŮ
„,,Jo slyším vás jste kousek nad hotelem, kousek se vraťte!“
No a za minutku se už vřítili na parkoviště.

Po večeři proběhla debata a návrhy o novém uspořádání klubu a věcí okolo něj, které budou dojednány v sobotu. Pilo se, jedlo se až skoro do dvou hodin. Ráno po snídani – spíše dopoledne se snídaní se dotrousili další účastníci a počet se ustálil na asi čtrnácti vozech a i s rodinnými příslušníky jsme se vyšplhali ke třicítce osob.

Kolem jedenácté začala debata o konečné podobě klubu a jeho další činnosti, ale s tím Vás seznámí asi Travex, který k tomu má podklady a kompetence.

V průběhu oběda a po něm probíhal již klasický pokec a očumování v jehož průběhu se účastníci již pomalu začali rozjíždět domů. Posledních devět skalních se po jedné hodině vydalo spanilou jízdou k zámku Sychrov, kde po společném fotografování byl sraz ukončen a všichni jsme se rozjeli k domovům.

Zapomněl jsem se zmínit o počasí, které bylo po oba dny nádherné, teprve při vláčku s Travexem a Bídákem ze Sychrova směrem ku Praze trochu sprchlo. Padly i návrhy na další setkání – hory, jednodenní někde ??? Ale o tom se dozvíte v pravý čas na fóru.

Na čem jsme se dohodli?
5.10.2004 | Radim Trávníček

Byla domluvena obecná pravidla fungování fóra – viz sekce pravidla, podmínky registrace na fóru (přezdívka, město, e-mail, podpis obsahující typ vozu). Dále byli jmenování moderátoři fóra (viz kontakty).

Bylo domluveno založení nového klubu s názvem VOLVOKLUB, rozhodnuto o registraci domény www.volvoklub.cz s následujícím minimálním obsahem: články, testy nových i jetých aut, technika, tiskové zprávy a členské stránky.

Dále bylo domluvena základní podoba stanov OS VolvoKlub a rozhoduto o registraci občanského sdružení. Byli jmenování členové přípravného výboru (rady sdružení) a stanovena výše členského poplatku na 500 Kč za rok.

Jednání se zůčastili:
Jan Bezemek
Jan Dvořák
Karel Eminger
Vít Kavan
Tomáš Krchov
Radka Krchov
Jan Littera
Tomáš Němec
Daniel Novák
Olin Pěkný
Filip Severa
Petra Severová
Radim Trávníček

 

Jan Dvořák

Zpět na výpis akcí