Ohlédnutí za Jarním srazem VK 2021

Ohlédnutí za Jarním srazem VK 2021

04. července 2021

Letošní Jární sraz VolvoKlubu České Republiky proběhl v náhradním termínu místo Československého mezinárodního srazu, který musel být z důvodu covidové situace přesunut už podruhé na další rok.

Loňská  a letošní sezóna příliš srazům nepřála a vzhledem k vyhlídkám na začátku roku 2021, muselo padnout jasné rozhodnutí, které mělo za cíl jediné - maximalizovat šanci, že se letos v hlavní sezóně alespoň jeden klubový sraz opravdu uskuteční. Československý mezinárodní sraz 2021 byl tak odložen na další rok a začala intenzivní práce na zrychlené přípravě náhradního srazu v již důkladně odskoušeném rekreačním areálu Kletečná na Vysočině. Majitel areálu nám vyšel maximálně vstříc a díky tomu jsme mohli vyhlásit nový termín srazu situovaný na konec června tak, aby byla co největší šance, že jej bude možné realizovat.

Intenzivní komunikace s úřady a PČR přinesla své ovoce a tak i když na vše bylo výrazně méně času, už měsíc před srazem jsme měli v ruce povolení ke zvlástnímu užívání komunikace, které je nutné pro realizaci spanilé jízdy. O něco méně dobře se nám vedlo při oslovování partnerů srazu. Nekteří se ještě v rámci covidové situace plně nezvládli dát dohromady a tak jsme byli opravdu velmi vděční za to, že alespoň Auto Průhonice nám na sraz dovezli ukázat XC40 recharge a věnovali do soutěže o nejkrásnější auto srazu dvě krásné hlavní ceny a to vouchery na zapůjčení XC40 recharge na víkend.

I když byl tak sraz s poněkud štíhlejším programem, věříme, že si jej každý účastník maximálně užil. Počasí nám v rámci možností přálo a nálada byla po celý víkend na perfektní úrovni. Poprvé byla také na ostro otestována byla i nová klubová hudební aparatura za jejíž úspěšné krmení obsahem děkujeme Klikinovi. :)

Děkujeme všem za účast a doufáme, že se s vámi uvidíme už v září na Podzimním srazu VK 2021, který proběhne v dobře známém rekreačním areálu Želivka.
 

Níže naleznete výběr několika fotografií z letošního srazu. Kompletní galerii pak neleznete na klubovém Facebooku
 

Pracujeme na tom, aby zde byl v brzké době k dispozici ke stažení kompletní balík fotografií ve velkém rozlišení.

Majitelem oficiálních fototgrafií je spolek VolvoKlub České Republiky, který veškeré fotky uvolňuje k volnému použití pod podmínkou zanechání klubového vodoznaku na jednotlivých fotografiích.

Zpět na výpis článků