Volvo XC90 ve videohře Forza Motorsport

Volvo XC90 ve videohře Forza Motorsport

20. září 2018

Volvo odteď pro každého? Opravdu – alespoň pro všechny, kdo vlastní herní konzoli Xbox One. V prostředí nejmladší, v pořadí již sedmé verze závodní videohry Forza Motorsport se nyní nově můžete ve třech desítkách závodních prostředí prohánět za volantem Volva XC90 od rána do večera.
Forza Motorsport, vyvinutá studiem Turn 10 Studios v roce 2005 pro herní konzole Xbox, je superúspěšný herní simulátor, který napodobuje výkonnost a vlastnosti závodních vozů řady skutečných automobilových značek.
Verze s označením 7 nabízí 4k rozlišení při 60 snímcích za sekundu a samozřejmostí je HDR. Ve hře je k výběru přes 700 aut a více než 30 prostředí ve dvou stovkách závodních variací, navíc s možností proměnlivých podmínek závodu, tedy střídáním dne a noci či dynamického počasí.

Nyní Forza Motorsport 7 přichází se speciálním rozšířením, které umožňuje stáhnout si do hry luxusní SUV Volvo XC90 R-Design a upravit je podle svého vkusu – stejně jako v konfigurátoru na webových stránkách značky Volvo. A pokud si navíc hráč zvolí z nabízených prostředí okruh v Praze, jenž vznikl na podkladě snímků skutečného pražského okruhu, je iluze reality jízdy novou XC90 dokonalá.


Soutěž s Volvo Cars Czech Republic


Od 21. září je navíc možné získat hru Forza Motorsport 7 za zvýhodněnou cenu nebo dokonce zcela zdarma. Stačí se od 10 hodin 11 minut dopoledne podívat na facebookový profil Volvo Car Czech Republic https://m.facebook.com/Volvocars.cz/, kdy zde bude vyhlášena soutěžní otázka.
Zájemci o výhru pak stačí pod tento příspěvek napsat odpověď. Třicet nejrychlejších komentářů získá slevový voucher na hru Forza Motorsport 7 a ze všech správných odpovědí pořadatel vylosuje jednoho výherce, který získá hlavní výhru v podobě balíčku Volvo a hry Forza Motorsport 7. Výherci budou vyhlášeni na Facebooku.
Soutěž končí 26. září ve 12.00 hodin.

Zpět na výpis článků