Vyjádření vedení spolku ke zrušení mezinár...

Vyjádření vedení spolku ke zrušení mezinárodního srazu 2020

11. dubna 2020

Vážení členové klubu, majitelé vozů a příznivci značky Volvo,

byť jsme moc chtěli a dělali všechno pro to, aby červnový Československý sraz Volvoklubů České a Slovenské republiky byl naprosto perfektní akcí, kterou si náležitě užijete, aktuální situace nám poněkud mění plány.

 

Vzhledem k výhledům, které mají k ideálnímu stavu opravdu daleko, jsme nuceni letošní sraz v termínu 19. - 21. 6. 2020 ZRUŠIT a přesunout jeho konaní na rok 2021.

Nouzový stav státu je prodloužen až do konce dubna a dle vyjádření všech odborníků budou hromadné akce jednou z posledních věcí, která se bude povolovat. Nemá smysl čekat do poslední chvilky a držet vás i partnery srazu v nejistotě s reálným rizikem (hraničícím s jistotou), že v červnu bude platit strop na počet účastníků hromadných akcí, či ji nebude vůbec možné realizovat.

Druhým problémem je aktuální uzavření hranic, které se dle optimistických výhledů otevřou až na podzim, což poněkud kazí pointu mezinárodního srazu.

Situace nás opravdu mrzí, ale bohužel ji jakkoliv nejsme schopni ovlivnit. Několik měsíců tvrdé dřiny okolo plánování srazu, vyjednávání partnerů pro něj, vytištěné plakáty a mnoho desítek jednání okolo perfektní spanilé jízdy přímo centrem nádherného lázeňského města Luhačovice, tak letos přijdou nazmar. Přesto nezoufejme. Co nám nevyšlo letos, to si vynahradíme příští rok. Aktuálně jsme zahájili vyjednávání se všemi partnery, dotčenými městy, PČR i rekreačním areálem, kde se sraz měl letos konat a řešíme termín pro rok 2021. Zatím vypadá vše dobře a ve finále se pro vás změní opravdu jen datum konání s tím, že nepřijdete ani o jedinou atrakci, kterou jsme pro vás s partnery srazu přichystali. Ba co víc, budeme mít rok na to, ještě něco přidat či vylepšit aby pro vás byl Československý mezinárodní sraz v roce 2021 opravdu nezapomenutelný.

Aktuálně je nejdůležitější zdraví nás všech a to, abychom právě ve zdraví aktuální situaci všichni v klidu přečkali. Věříme, že se s vámi potkáme na Podzimním srazu s členskou schůzí 2020, který se letos bude konat v nádherném podhůří Šumavských hor, konkrétně v areálu rekreačního zařízení Olšina a který tak letos bude nejspíše jediným z větších klubových srazů.

Děkujeme všem partnerům Vizovického srazu, kteří neváhali podpořit tento sraz a věříme, že jej podpoří i příští rok. Děkujeme také všem návštěvníkům, kteří na klubové srazy jezdí, protože bez vás by to prostě nešlo. Budeme se těšit na setkání s vámi všemi, ať už to bude v září na Olšině, v únoru na Jalovci nebo příští léto ve Vizovicích.

 

Za organizaci Vizovického srazu
a radu VolvoKlubu České Republiky z. s.

Matěj Vozdek - Chase

Zpět na výpis článků