ZMĚNA termínu a místa konání CZSK srazu 2022

ZMĚNA termínu a místa konání CZSK srazu 2022

07. května 2022
Sekce: 

Vážení členové spolku, návštěvníci srazu, prosím dbejte zvýšené pozornosti k níže uvedeným informacím. Československý mezinárodní sraz Volvoklubů 2022 mění datum i místo konání. 

 

Sraz proběhne 10. - 12. 6. 2022 v rekreačním areálu Kletečná na Vysočině.

 

Jako hlavní organizátor se omlouvám za komplikace spojené se změnou místa i termínu srazu, které jsem nemohl jakkoliv ovlivnit. Rekreační areál Hálův mlýn jsme měli jako spolek rezervovaný téměř rok. Intenzivně a tvrdě jsme pracovali na programu, jednání s úřady a veškerých dalších nutností, spojených s organizací srazu. Ze strany areálu bylo vše potvrzeno a nájemce restaurace v areálu pan Adámek (zároveň také správce ubytovacích kapacit areálu), s námi v maximální možné míře spolupracoval, aby akce byla co nejlepší. Za několik desítek tisíc jsme nechali natisknout plakáty a vizitky, které měly akci co nejvíce propagovat. To se taky ze strany vás zájemců o návštěvu srazu podařilo a před více jak třemi týdny byly veškeré ubytovací kapacity pod střechou areálu, v rámci rezervací beznadějně plné. Přes to se ozývali další účastníci ochotní bydlet ve stanech, automobilech, nebo si přivézt vlastní karavan.

Bohužel nám do všeho obrazně řečeno “hodil vidle” majitel areálu pan akademický sochař Zdeněk Řehořík, který se rozhodl, že i přes to, že je v areálu již rok rezervace, spolek stála organizace a propagace akce nemalé peníze a několik měsíců běhání, ubytuje dobrovolně v areálu ve všech zděných kapacitách uprchlíky. Tuto informaci jsem se dozvěděl 2. 5. 2022 - což znamená čtyři týdny před termínem konání srazu. S panem Řehoříkem není bohužel absolutně žádná řeč a jediná jeho nabídka byla, “ať si jdeme do stanů” (s tím, že pokud nechápeme, že je tady válka, tak se s námi nemá o čem bavit). 

Celý týden intenzivně řeším, co s nastanou situací, protože připravit vás všechny tímto způsobem již o dvakrát odložený sraz se mi jednoduše nechce. Většinu týdne jsem tak trávil na telefonu a v autě, aby se mi nakonec podařilo domluvit s majitelem nám již dobře známého rekreačního areálu Kletečná, panem Pihávkem. Ten nám vyšel vstříc a přeorganizoval jen kvůli naší akci obsazenost areálu tak, abychom mohli o týden později, než byl původní termín, obsadit kompletně celou Kletečnou a mezinárodní sraz uskutečnit. Za to mu mnohokrát děkujeme!

Výslovně se omlouvám Slovenskému klubu a návštěvníkům za již podruhé prodlouženou vzdálenost na mezinárodní sraz (Vizovice - Hálův mlýn - Kletečná) , ale bohužel jiný areál blíže k hranicím v tomto šibeničním termínu opravdu neseženeme. 

Příští týden otevřeme rezervaci ubytování na Kletečné nejdříve přednostně na jeden den pro členy obou spolků a následně již pro všechny ostatní, zároveň se pokusím zajistit povolení na spanilou jízdu, což v takto krátkém čase nebude vůbec jednoduché, ale věřím, že to půjde.

Všichni teď děláme maximum pro to, aby tato vynucená změna, způsobená naprosto bezprecedentním porušením dohody ze strany pana Řehoříka, jakkoliv neovlivnila kvalitu Mezinárodního srazu a abyste si ho v maximální možné míře užili.

Budeme rádi, když i přes výše uvedené změny všichni dorazíte!

 

Za VolvoKlub České Republiky z.s.

Matěj Vozdek (Chase)
Radní spolku / hlavní organizátor akce

Dokumenty ke stažení

492,0 KB
Změna
Zpět na výpis článků