Zvěřinovolyžařský maškarní sraz 24. – 26. ...

Zvěřinovolyžařský maškarní sraz 24. – 26. 2. 2017

24. února 2017

Stalo se již tradicí a bylo by divné kdyby se nic v zimních měsících nekonalo. Vážení přátelé, dovolte abychom Vás pozvali na ZVĚŘINOVOLYŽAŘSKÝ maškarní sraz se zaměřením na SLUNCE, MOŘE, PLÁŽ s lyžařským využitím na krásné Šumavě do známého kempu v Běšinách, který se bude konat pá 24. – ne 26.2.2017.

Ubytování je možné v chatičkách, které jsou, jak je již známo, obyvatelné celoročně a za výhodné ceny. Je velice důležíté si včas zabukovat chatičku, kterou budete hradit předem na účet kempu, který Vám po uhrazení dodá platný poukaz. Budeme pro Vás připravovat ZVĚŘINOVÉ HODY s divočáka, srnce a dančího masa. Na akci bude požadována NEVRATNÁ finanční záloha na stravu.

Představa je taková: POLÉVKA ZE SRNČÍCH KOSTÍ A JÁTR.KNEDLÍČKY, DAŇČÍ GULÁŠ, KANČÍ SE ŠÍPKOVOU OMÁČKOU, PEČENÝ KANČÍ KN.ZELÍ, SRNČÍ NA VÍNĚ, ZVĚŘINOVÁ PAŠTIKA.

Akce bude též zaměřena pro milovníky bílé stopy, které je na Šumavě dostatek.

Jen namátkou, pro malé lyžaře a začátečníky je nedaleký Ski Kocourov který je vzdálen cca 17 km dále se nabízí velké vyžití na Šumavanet, kde najdete, co od lyžování očekáváte. Budeme se snažit pro nelyžaře zajistit místo, kde by jsme se mohli, za předpokladu, že bude dostatek sněhu, pěkně sklouznout s našimi miláčky. Tato akce je pro všechny malé i velké a hlavně milovníky naší značky.

Podrobnosti budeme doplňovat a určitě po Novém roce bude znám program a podrobnosti srazu s cenovou kalkulací. Je možné si i prodloužit víkend na Šumavě a pořádně provětrat i ty nejmenší, ale to už necháme na Vás, jak se rozhodnete.

Každopádně se budeme snažit Vás uspokojit co se týká zábavy a hlavně Vám budeme brnkat na Vaše chuťové kalíšky.

Popřejeme Vám hezký víkend na Šumavě, který budeme pro Vás zajišťovat.

Zdenek a Blondýna.

Zpět na výpis akcí