Mezinárodní československý sraz Volvoklubů...

Mezinárodní československý sraz Volvoklubů ČR a SR 2022

03. června 2022

Tak a je to tady, po dvou letech odkladů to už prostě musí klapnout a uděláme pro to všechno. V rámci věcí, které neovlivníme doznalo plánovaní jedné podstatné změny a tou je lokalita. Mezinárodní sraz VolvoKlubů ČR a SR se uskuteční o kousek dál od hranic pro naše slovenské návštěvníky, ovšem vynahrazeno jim to bude výrazně lepší dostupností, než původně zamýšlené Vizovice.

Tímto vás všechny za oba VolvoKluby zveme v termínu 3. - 5. června (júna) 2022 do rekreačního areálu Hálův mlýn, který se nachází v malebné krajině kousek od Brna a s perfektní dostupností na D1.

Pokud si někteří říkají, že je jim název areálu povědomý, pak to není náhoda. Naposledy jsme z byli v roce 2018. Od té doby ovšem areál prošel velkými změnami (k dobrému), ať už je to velký pokrok ve kvalitě kuchyně (s kompletně novým osazenstvem), tak třeba vetší počet chatek a nové patro na budově Hálova mlýna.

Pár fotek níže (bohužel máme teď nějak brzo tmu, takže pouze pár nočních). :)

 

Hálův Mlýn – https://www.haluvmlyn.cz/
Mapa: https://goo.gl/maps/7rbrGmbZVt22

 

PROGRAM:
Určitě nebude chybět spanilá jízda, volba o nej Volvo v několika kategoriích se slosovatelnými lísky o ceny a večerní zábava. Intenzivně také vyjednávám s možnými partnery srazu, aby pro vás v areálu bylo co nejvíce zábavy a vyžití. Samozřejmě budeme mít opět k dispozici profesionálního fotografa (a vzhledem k tomu, že se jedná o mezinárodní sraz, možná jich bude i více).

​Rezervace ubytování bude spuštěna v průběhu února.

Zpět na výpis akcí