Registrace

Podmínky registrace

Členem spolku se může stát každá fyzická osoba, která se chce účastnit jeho činnosti. Členství je dobrovolné a vzniká dnem zápisu do seznamu členů na základě podané přihlášky schválené radou a zaplacení registračního poplatku.

Registrační poplatek ve výši 600 Kč, zahrnuje členský poplatek do konce účetního roku sdružení tj. 30.8. každého roku. Registrační poplatek nového člena uhrazený od jarního srazu a později platí i pro následující rok. Člen spolku se zavazuje uhradit členský poplatek ve výši 600 Kč (do 30.8. každého roku) na každý další účetní rok sdružení, v opačném případě nebude jeho členství prodlouženo.

Registrační a členské poplatky je možné uhradit osobně na všech akcích VolvoKlubu ČR u členů rady nebo bankovním převodem:

číslo účtu: 2001314481/2010
konstatní symbol: 0308
variabilní symbol: členské číslo (bude Vám zasláno po odeslání registrace)

 

Platbu je možné si zkontrolovat na transparentním účtu spolku

 

Více infromací o cílech, hospodaření spolku a členství naleznete ve stanovách.

 

Registrační formulář

Registrační data budou zpracována v řádu několika dnů. Následně budete kontaktování odpovědným členem VK.

Před vlastní registrací členství ve spolku VolvoKlub si prosím zaregistrujte uživatelský účet na klubovém fóru. (ZDE)

* Povinný údaj - bez platného uživatelského účtu na fóru VolvoKlubu ČR, se není možné stát členem spolku VolvoKlub České Republiky.
* Povinný údaj - bez platného uživatelského účtu na fóru VolvoKlubu ČR, není možné stát se členem spolku VolvoKlub České Republiky.